+48 508 393 161 biuro@dindecor.com

DINDECOR

Z pasji do drzwi!

POLSKI PRODUCENT WYPEŁNIEŃ DRZWIOWYCH

Dindecor sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją wypełnień drzwiowych z Aluminium i PVC.

Dzięki wypracowanym rozwiązaniom technicznym i projektowym, mającym na celu wzrost efektywności współpracy, dopasowujemy ofertę do potrzeb swoich Klientów.

Nasza propozycja to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także szeroki zakres zindywidualizowanej obsługi. Proponujemy Państwu kilkadziesiąt różnych wzorów, dostępnych w szerokiej palecie kolorystycznej. Produkowane przez nas wypełnienia są idealnym dopełnieniem każdego budynku, stanowią też niepowtarzalny element dekoracyjny. Nasze wyroby mogą być zastosowane we wszystkich dostępnych na rynku profilach aluminiowych i PVC.

Misją firmy Dindecor jest zostanie liderem wśród producentów wypełnień drzwiowych na polskim i europejskim rynku.

   Naszą pozycję chcemy budować poprzez produkcję wyrobu o bardzo wysokiej jakości oraz kompleksową obsługę naszych klientów. Uczciwość wobec partnerów biznesowych i kontrahentów jest dla nas najważniejsza, ponieważ to właśnie ta cecha stanowi solidny fundament działalności każdej firny.

   Postęp i zmiany na lepsze stanowią o rozwoju naszej firmy, wprowadzanie na rynek nowych modeli raz rozwój w technologii  produkcji sprawia, że z dnia na dzień stajemy się lepsi i bardziej konkurencyjni.

Otwórz się na Dindecor !