Linia wypełnień drzwiowych LINEO LINE wybrana Innowacyjnym Rozwiązaniem Branży Stolarki

 Jako pierwsi wśród producentów wypełnień drzwiowych wprowadziliśmy do oferty nową linię modeli drzwi z serii Aluminium z zastosowaniem pionowych lameli 3D LINEO LINE.

 

Działania naszego zespołu są zauważalne wśród odbiorców i bardzo cenione na rynku polskim. Wyjątkowe wzornictwo wypełnień drzwiowych zyskuje szeroką aprobatę zarówno w oczach Klientów jak i producentów drzwi zewnętrznych oraz architektów.  Firma Dindecor na 31. Konwencie Stolarki VIP została nagrodzona statuetką i dyplomem w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2022 właśnie za linię wypełnień drzwiowych z serii Aluminium LINEO LINE. Celem IRBS jest promocja nowoczesnych i wyróżniających się jakością rozwiązań. Powołane jury wybierając laureatów zwracało uwagę na kwestie takie jak łatwość użycia produktu, ekologiczność czy  wytrzymałość.

W nowej linii wypełnień drzwiowych Dindecor LINEO LINE motywem przewodnim są na aluminiowych drzwiach pionowe lamele 3D wykonane z aluminiowych profili. Zaprojektowane wzory idealnie komponują się z nowoczesną architekturą i otaczającą ją naturą. Konstrukcja lameli może być malowana na dowolny kolor, ale głównie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii może być wykonana w kolorach drewnopodobnych, które w idealny sposób imitują drewno.

             

 

 

 

Czytaj dalej