Firma

Aktualności

NOWY KATALOG!

NOWY KATALOG!
NOWE PRODUKTY!
NOWE SZANSE!


Nowy Katalog wypełnień drzwiowych DINDECOR jest już dostępny! Wraz z nim pojawiło się wiele nowych produktów, NOWOŚCI 2022, które umożliwią nam pokazanie w jednym miejscu pełną ofertę wzorów drzwi z serii ALUMINIUM i NATURAL.
Nowy wygląd graficzny katalogu jest kontynuacją naszych działań brandingowych i zgodny z identyfikacją marki Dindecor. Mocniej wyróżnia się i podkreśla swoje znaczenie nasze hasło firmowe OTWARCI NA INOWACJE! Nasi klienci wiedzą co potrafimy robić, widzą naszą innowacyjność i niezawodność oraz czym różnimy się od konkurencji.
Podążamy za najnowszymi trendami! Inspirowani modnym designem prezentujemy nowe wypełnienia drzwiowe z kolekcji Ceramics Line z zastosowaniem spieku kwarcowego, Linieo Line wypełnionych pionowymi lamelami, Premium Line z czarnymi aplikacjami New Black Design, a także wybrane wzory drzwi Integro Line, Glass Line i Retro Line. Zobacz więcej na Katalogi do pobrania – Dindecor

Czytaj dalej

WYRÓŻNIENIE DLA DINDECOR w konkursie StolArchi 2022

Wypełnienie drzwiowe CERAMICS LINE

W tegorocznej edycji konkursu STOLARCHI 2022, w kategorii FORMA zostało wyróżnione wypełnienie drzwiowe CERAMICS LINE z serii NATURAL firmy DINDECOR.

Zgodnie z założeniami konkursu StolArchi architekci docenili najlepsze produkty z branży stolarki otworowej. Na co dzień korzystają oni w swoich projektach z wielu rozwiązań okiennych, czy drzwiowych, więc są w stanie najlepiej docenić zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne poszczególnych wyrobów. Nie bez znaczenia w ich codziennej pracy jest również wsparcie techniczne, na jakie mogą liczyć ze strony producentów stolarki na różnych etapach projektowania budynków.

Wyróżnienie w konkursie StolArchi 2022 jest dla nas ogromną dumą.

Ceramics Line jest kolekcją z serii NATURAL, w której wypełnienia drzwiowe  Dindecor wykonane są z trwałego i łatwego w utrzymaniu spieku kwarcowego. Nadają drzwiom oryginalną formę o najwyższej jakości. Wybierając ten produkt mamy pewność, że już od wejścia doświadczymy czegoś stylowego i z charakterem. Modele w Ceramics Line mogą być wykonane w połączeniu z przeszkleniami, aplikacjami i nowoczesnymi pochwytami, również z zintegrowanym pochwytem z podświetleniem LED. W naszej ofercie występują w trzech odsłonach kolorystycznych stali CORTEN, BETONU i GREY. Dedykowane są do drzwi otwieranych do wewnątrz pomieszczenia. Kolekcja modeli drzwi w tej linii z serii Natural to połączenie natury z trwałością.

Doceniamy fakt, że szanowne grono architektów bardzo dobrze oceniło i wyróżniło nasz produkt w konkursie, tym samy promując potęgę naturalnych materiałów i innowacyjne rozwiązania – mówi Paweł Karczmarz właściciel firmy DINDECOR.

 

Czytaj dalej

Linia wypełnień drzwiowych LINEO LINE wybrana Innowacyjnym Rozwiązaniem Branży Stolarki

 Jako pierwsi wśród producentów wypełnień drzwiowych wprowadziliśmy do oferty nową linię modeli drzwi z serii Aluminium z zastosowaniem pionowych lameli 3D LINEO LINE.

 

Działania naszego zespołu są zauważalne wśród odbiorców i bardzo cenione na rynku polskim. Wyjątkowe wzornictwo wypełnień drzwiowych zyskuje szeroką aprobatę zarówno w oczach Klientów jak i producentów drzwi zewnętrznych oraz architektów.  Firma Dindecor na 31. Konwencie Stolarki VIP została nagrodzona statuetką i dyplomem w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2022 właśnie za linię wypełnień drzwiowych z serii Aluminium LINEO LINE. Celem IRBS jest promocja nowoczesnych i wyróżniających się jakością rozwiązań. Powołane jury wybierając laureatów zwracało uwagę na kwestie takie jak łatwość użycia produktu, ekologiczność czy  wytrzymałość.

W nowej linii wypełnień drzwiowych Dindecor LINEO LINE motywem przewodnim są na aluminiowych drzwiach pionowe lamele 3D wykonane z aluminiowych profili. Zaprojektowane wzory idealnie komponują się z nowoczesną architekturą i otaczającą ją naturą. Konstrukcja lameli może być malowana na dowolny kolor, ale głównie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii może być wykonana w kolorach drewnopodobnych, które w idealny sposób imitują drewno.

             

 

 

 

Czytaj dalej

Nowe logo i rebranding marki Dindecor!

 
Rebranding marki Dindecor! W pierwszej kolejności na polskim rynku pojawiły się zmiany w wizerunku firmy dzięki tworzeniu identyfikacji w oparciu o zaprojektowane nowe logo. Natomiast globalna premiera nowego brandingu odbędzie się w 2023 roku na jubileusz 10-lecia firmy. W ramach prac projektowych powstała nowa strona internetowa, nowe katalogi, filmy produktowe, wzorniki oraz inne materiały marketingowe. Celem jest opracowanie i wykonanie nowych materiałów, które będą prezentować ofertę w bardziej atrakcyjnej formie i wysokiej funkcjonalności. Klienci na stronie internetowej będą mogli w łatwiejszy sposób wybrać produkty dzięki przejrzystym układom graficznym o nowoczesnym wyglądzie, intuicyjnej nawigacji i wysokiej interaktywności.
Nowe LOGO! Proces nowej strategii brandingowej rozpoczął się zaprojektowaniem nowego logo, które wyróżnia się czytelną typografią i mocnym kolorem. Zastosowanie fontu DIN PRO w kolorze czarnym w nazwie DINDECOR jest potwierdzeniem wysokiej jakości certyfikowanych produktów. Dopełnieniem i mocnym akcentem jest trójkąt w kolorze czerwonym w minimalistycznym designie symbolizującym rzut drzwi w projekcie architektonicznym. Nowe logo zapewnia marce szerszą perspektywę połączenia estetyki z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Odzwierciedla nasz silny charakter, gotowość i otwartość na współpracę zgodnie z mottem OTWARCI NA INNOWACJE!
Czytaj dalej

Nasza historia

 • Założenie firmy Dindecor Sp. z o.o. producenta wypełnień drzwiowych przez dwóch ludzi z wizją i ogromną pasją do drzwi Pawła Karczmarz i Wojciecha Kołodziejczyk. Uruchomienie w Krakowie pierwszej linii produkcyjnej, z mocnym nastawieniem na wysoką technologię produkowanych paneli aluminiowych, produktów o najwyższej jakości.

  2013

 • Wyposażenie działu produkcji w nowe maszyny m.innymi zakup plotera frezującego CNC. Zaprojektowanie i wyprodukowanie wypełnień drzwiowych Premium Line, nowej linii modeli, w której pojawiły się najnowsze trendy w wzornictwie drzwi aluminiowych na rynku.

  2015
 • Intensywny rozwój firmy pod względem pozyskania nowych Partnerów Biznesowych. Umocnienie swojej pozycji wśród Klientów jako znaczącego producenta wypełnień drzwiowych aluminiowych na rynku polskim z produktem o wysokiej jakości. Decyzja na zmiany w lokalizacji firmy i przeniesienie przedsiębiorstwa na Niepołomicką Strefę Przemysłową.

  2016
 • Inwestowanie w rozwój produkcji m. innymi zakup kolejnego plotera frezującego CNC. Zwiększenie powierzchni hali produkcyjnych do 2000m2 i doskonalenie procesu produkcji poprzez wdrożenie systemu zarządzania produkcją Lean management.

  2017
 • Uruchomienie nowoczesnej linii lakierowania proszkowego. Znaczne zwiększenie wydajności produkcji i zapewnienia jakości na najwyższym poziomie, szczególnie w lakierowaniu proszkowym wypełnień drzwiowych. Wprowadzenie do oferty nowej usługi w zakresie jakościowego lakierowania proszkowego na potrzeby klientów na indywidualne zamówienia i na zasadach stałej współpracy.

  2018
 • Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji nowych paneli wypełnień drzwiowych z serii Aluminium, stylowych i z nowoczesnym wzornictwem przyjmowanych z dużą akceptacją przez klientów. Kolejne kroki w rozwoju i umacnianiu pozycji firmy jako polskiego lidera w produkcji ekskluzywnych wypełnień drzwiowych aluminiowych. Wzrost liczby osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie ponad 50 wykwalifikowanych pracowników oraz zakup kolejnego plotera frezującego CNC.

  2019
 • Kolejne inwestycje w usprawnienie procesu produkcji w firmie. Uruchomienie nowej linii do produkcji szkła zespolonego oraz otwarcie linii do wykonywania dekoracyjnych powłok metodą sublimacji na profilach i blachach aluminiowych. Posiadanie jednego z najbardziej zaawansowanych parków maszynowych w Polsce w zakresie produkcji wypełnień drzwiowych.

  2020
 • Zaprojektowanie i stworzenie nowej serii Natural wypełnień drzwiowych z zastosowaniem naturalnych surowców w modelach drzwi zewnętrznych: kamienia, spieku kwarcowego i betonu. Rozpoczęcie działań brandingowych jako transformacji marki DINDECOR poprzez zaprojektowanie nowego logo, opracowanie nowej identyfikacji i materiałów marketingowych.

  2021
 • 2022
 • 2013

  Założenie firmy Dindecor Sp. z o.o. producenta wypełnień drzwiowych przez dwóch ludzi z wizją i ogromną pasją do drzwi Pawła Karczmarz i Wojciecha Kołodziejczyk. Uruchomienie w Krakowie pierwszej linii produkcyjnej, z mocnym nastawieniem na wysoką technologię produkowanych paneli aluminiowych, produktów o najwyższej jakości.

 • 2015

  Wyposażenie działu produkcji w nowe maszyny m.innymi zakup plotera frezującego CNC. Zaprojektowanie i wyprodukowanie wypełnień drzwiowych Premium Line, nowej linii modeli, w której pojawiły się najnowsze trendy w wzornictwie drzwi aluminiowych na rynku.

 • 2016

  Intensywny rozwój firmy pod względem pozyskania nowych Partnerów Biznesowych. Umocnienie swojej pozycji wśród Klientów jako znaczącego producenta wypełnień drzwiowych aluminiowych na rynku polskim z produktem o wysokiej jakości. Decyzja na zmiany w lokalizacji firmy i przeniesienie przedsiębiorstwa na Niepołomicką Strefę Przemysłową.

 • 2017

  Inwestowanie w rozwój produkcji m. innymi zakup kolejnego plotera frezującego CNC. Zwiększenie powierzchni hali produkcyjnych do 2000m2 i doskonalenie procesu produkcji poprzez wdrożenie systemu zarządzania produkcją Lean management.

 • 2018

  Uruchomienie nowoczesnej linii lakierowania proszkowego. Znaczne zwiększenie wydajności produkcji i zapewnienia jakości na najwyższym poziomie, szczególnie w lakierowaniu proszkowym wypełnień drzwiowych. Wprowadzenie do oferty nowej usługi w zakresie jakościowego lakierowania proszkowego na potrzeby klientów na indywidualne zamówienia i na zasadach stałej współpracy.

 • 2019

  Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji nowych paneli wypełnień drzwiowych z serii Aluminium, stylowych i z nowoczesnym wzornictwem przyjmowanych z dużą akceptacją przez klientów. Kolejne kroki w rozwoju i umacnianiu pozycji firmy jako polskiego lidera w produkcji ekskluzywnych wypełnień drzwiowych aluminiowych. Wzrost liczby osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie ponad 50 wykwalifikowanych pracowników oraz zakup kolejnego plotera frezującego CNC.

 • 2020

  Kolejne inwestycje w usprawnienie procesu produkcji w firmie. Uruchomienie nowej linii do produkcji szkła zespolonego oraz otwarcie linii do wykonywania dekoracyjnych powłok metodą sublimacji na profilach i blachach aluminiowych. Posiadanie jednego z najbardziej zaawansowanych parków maszynowych w Polsce w zakresie produkcji wypełnień drzwiowych.

 • 2021

  Zaprojektowanie i stworzenie nowej serii Natural wypełnień drzwiowych z zastosowaniem naturalnych surowców w modelach drzwi zewnętrznych: kamienia, spieku kwarcowego i betonu. Rozpoczęcie działań brandingowych jako transformacji marki DINDECOR poprzez zaprojektowanie nowego logo, opracowanie nowej identyfikacji i materiałów marketingowych.

 • 2022