#1 opinia eksperta – PIANA PUR

PIANA PUR – ważne co jest w środku!
Wybierając drzwi najczęściej kierujemy się ich designem.
Dlatego też zwracamy uwagę na inne wartości wypełnień drzwiowych produkowanych przez DINDECOR.

Dziś pod lupę bierzemy stosowaną przez firmę DINDECOR pianę PUR, która uzyskuje najlepsze parametry cieplne i jest doskonałym izolatorem termicznym. Biorąc pod uwagę pianki do produkcji paneli drzwiowych to wyraźnie PUR ma najkorzystniejszy współczynnik przewodzenia lambda.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji paneli, badania, a przede wszystkim opinie Klientów potwierdzają jaką przewagę posiada piana PUR nad innymi materiałami, które są stosowane do produkcji wypełnień i drzwi.

Wielu producentów ślusarki boryka się z problemem wyginania aluminiowych drzwi zewnętrznych. Poza najistotniejszym montażem składa się na to wiele czynników z jakich drzwi są wykonane m.in. system aluminiowy, okucia oraz panel drzwiowy.

Parametry i opinie nie pozostawiają wątpliwości, że PUR jest sztywniejszy i dużo lepiej przenosi naprężenia podnosząc statykę całych drzwi. Jest to niezmiernie ważne, szczególnie podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Aluminium ma tendencję do rozszerzania lub skurczów i dlatego przenoszenie obciążeń jest tak istotne.

STOSUJĄC NASZ PANEL ZYSKUJESZ :

– bardzo wysoki parametr cieplny

– większą szczelność drzwi

– mniejsze ryzyko wyginania skrzydła drzwiowego

– dużą sztywność i wytrzymałość

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

 

 

Czytaj dalej