Projekt: Akademia Menedżera

Cel projektu: Podniesienie kompetencji związanych z zarządzaniem wśród wybranych pracowników produkcji dedykowanych do roli lidera obszaru.

Zagadnienia poruszane w ramach projektu: efektywna komunikacja, delegowanie i egzekwowanie zadań, planowanie i organizacja pracy, motywowanie pracowników. 

 

Każda z osób nabyła wiedzę i umiejętności w zastosowaniu praktycznych technik i zasad zarządzania. Zespół wziął udział w grze poszkoleniowej, która jest symulatorem treningu dobrych praktyk w zarządzaniu. Dodatkowo na bazie kwestionariusza auto percepcji określone zostały poziomy asertywności poszczególnych osób.

Zrealizowana integracja dla wszystkich pracowników firmy poprzez udział w grze symulacyjnej „30 dni” przyczyniła się do wyłonienia czynników oporu wobec zmian jakie przechodzi cała organizacja.

 

Chcemy wejść na wyższy poziom zarządzania oraz jakości obsługi klienta!

 

 

Kolejne planowane działania rozwojowe to: warsztaty z efektywnej komunikacji i obsługi z klienta dla zespołu działu przygotowania produkcji oraz follow up dla 4 liderów obszarów – aktualizacja wiedzy.

 #kompetencje #dbamyorozwoj #dbamyopracowników #dindecor

Czytaj dalej

#2 opinia eksperta. cz II. Klamkę lub pochwyt.

Klamkę lub pochwyt dobierz do stylu domu.
O wyborze między pochwytem a klamką zdecyduje przede wszystkim styl budynku, do którego dobieramy drzwi zewnętrzne.
KLAMKI
Znajdują zastosowanie przede wszystkim w projektach klasycznych. Pasują do domów w stylu brytyjskim lub śródziemnomorskim. Mogą również podkreślać rustykalny charakter drzwi, a dzięki możliwości zastosowania złoceń czy mosiądzu, nadają im klasy oraz pięknie współgrają z tradycyjnym wzornictwem . Odpowiednio dobrany kształt i styl klamki uwypukli inne zdobienia drzwi.
POCHWYTY
Do niedawna pochwyty były kojarzone z drzwiami do sklepu lub obiektów użyteczności publicznej, aktualnie są bardzo często montowane do drzwi zewnętrznych w domach jednorodzinnych. Można powiedzieć, że jest to jeden z głównych trendów wśród akcesoriów drzwiowych i w dalszym ciągu zyskują na popularności. Pochwyt szczególnie sprawdzi się w przypadku drzwi zamontowanych w nowoczesnej architekturze i w odróżnieniu od
klamki przeznaczony jest do większych i cięższych konstrukcji drzwiowych. Projektanci coraz częściej oferują nam okazałe wejścia do domów, wiąże się to z bardzo z wielkimi gabarytami drzwi. Doskonale sprawdzą się wtedy drzwi aluminiowe, gdzie pochwyt odgrywa kluczową rolę. Biorąc pod uwagę nasze doświadczania w produkcji paneli aluminiowych oraz w doborze akcesoriów dostrzec możemy, że montuje się go najczęściej tylko od strony zewnętrznej, natomiast po stronie wewnętrznej widnieje klasyczna klamka.

W ostatnim czasie na sile przybrały ich minimalistyczne formy takie jak pochwyty wpuszczane w naszym modelu 6115 PWZ.

Przedstawiamy też bardziej ergonomiczną wersję. INTEGRO LINE

Wyróżnić możemy także czarne pochwyty, które idealnie wpisują się do dzisiejszego wzornictwa. NEW BLACK DESIGN.

Czytaj dalej

#2 opinia eksperta. cz I. Klamka czy pochwyt?

Klamka czy pochwyt do drzwi zewnętrznych?
Drzwi wejściowe możemy otwierać i zamykać za pomocą kilku rozwiązań. Wśród nich do wyboru mamy klamkę, pochwyt a także rozwiązania inteligentne.
Klamka lub pochwyt ma decydujący wpływ na nasz codzienny komfort użytkowania drzwi oraz stanowi zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi. Jednak coraz częściej to także detal dopełniający wygląd całych drzwi. Wybierając pomiędzy tymi dwoma elementami musimy zwrócić szczególną uwagę czy efekt końcowy będzie spójny z architekturą budynku oraz elewacją.

Który sposób otwierania wybrać ?
Pochwyt to dobry pomysł dla tych, którzy obawiają się, że przy wyjściu z domu zostawili otwarte drzwi. Drzwi z pochwytem, wystarczy pociągnąć za sobą, aby zostały zamknięte i żeby je ponownie otworzyć, wymagany jest klucz. Może to być ułatwienie dla osób zabieganych i przy tym zapominalskich. Brak możliwości pozostawienia, nawet na chwilę, otwartych drzwi sprawia, że takie zabezpieczenie staje się realnym utrudnieniem dla potencjalnych włamywaczy. Jednak nawet podmuch wiatru czy szybkie wyjście na zewnątrz i pozostawienie uchylonych drzwi może spowodować ich zatrzaśnięcie, wejście wówczas bez klucza staje się niemożliwe i może okazać się to problemem dla użytkownika. Dlatego stosując w drzwiach pochwyt przeważnie montuje się również elektrozaczep, który pozwala na częściowe ryglowanie drzwi i otwieranie ich za pomocą pchnięcia. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również mikroprzełącznik lub czytniki linii papilarnych. Powyższe rozwiązania eliminują całkowicie problem zatrzaśnięcia drzwi.

Klamka sprawdzi się jeśli klient planuje zamontować drzwi z lekkiego drewna czy włókna węglowego. Do ich otwierania i zamykania wystarczy wówczas popularna i tradycyjna klamka. Jest ona powiązana z zamkiem tak więc to uniwersalne rozwiązanie i pasuje do większości drzwi. Nieduży mechanizm pozwoli na swobodne operowanie skrzydłem.

 

 

Czytaj dalej

Pionierzy wspierają pionierów!

Chce zapisać się na kartach historii i jako pierwszy zjechać z Nanga Parbat na desce snowboardowej. Ali Olszański – freerider i snowboardowiec rusza na niezwykle wymagający 9. najwyższy szczyt świata, by dokonać niemożliwego.

Podjęliśmy decyzję o wsparciu pionierskiej wyprawy „Himalaje Freeride Tour”. Inspiracją jest osobista pasja Pawła Karczmarza – właściciela firmy do snowboardu i Himalajów, a także nasze produkty z edycji Stone Line. Rodzaje forniru kamiennego używanego do produkcji modeli z tej linii nazwaliśmy od słynnych ośmiotysięczników – Makalu, Annapurna i Everest, a najnowszy wzór – Nanga Parbat, którego premiera już niebawem, nawiązuje do pionierskiej wyprawy Alego Olszańskiego.

– Wyprawa Alego jest dla nas inspiracją, która pokazuje, że miarą sukcesu w każdej dziedzinie jest odwaga, innowacja i pionierstwo. Co ważne, nie liczy się samo zwycięstwo, ale także dążenie do celu – mówi Paweł Karczmarz, właściciel firmy Dindecor i prywatnie pasjonat deski snowboardowej.

Stawiamy na pionierstwo w każdej dziedzinie!

Do końca wyprawy „Himalaje Freeride Tour” na naszych profilach Dindecor, Facebook oraz LinkedIn, będzie można regularnie śledzić informacje na jej temat, a także wieści o wynikach pionierskiego zjazdu.
Ali Olszański na słynną Nangę ruszył 7 czerwca. Podczas tego wyzwania wspiera go Piotr Krzyżowski, ratownik GOPR i zdobywca K2, Broad Peak, Gaszerbrum II oraz czterech z pięciu szczytów Śnieżnej Pantery. Krzyżowski ma na swoim koncie także pierwsze polskie wejście zimą na Chan Tengri.
Wyprawa „Himalaje Freeride Tour” potrwa półtora miesiąca, a jej uczestnicy wspinają się bez dodatkowego tlenu i pomocy Szerpów. Przez pierwsze dwa tygodnie będą aklimatyzować się na wysokości około 7200 metrów i poznawać warunki na ośmiotysięczniku. Góra jest bardzo wymagająca, a kopuła Nangi może być niemożliwa do zjechania ze względu na brak śniegu i trudny, skalny teren.

Zjazd ścianą Diamir ma ok. 10 km długości, a Ali liczy, że potrwa ok. godziny. Najtrudniejszy odcinek to słynna ściana Kinshofera znajdująca się pod obozem 2. – Będzie to zjazd drogą podejścia, żeby zobaczyć, jak to wygląda, ale będziemy też szukać dróg alternatywnych […] Zobaczymy, jakie będą ilości świeżego śniegu – tłumaczył przed wyprawą Ali.

OTWARCI NA INNOWACJE!

Czytaj dalej

#1 opinia eksperta – PIANA PUR

PIANA PUR – ważne co jest w środku!
Wybierając drzwi najczęściej kierujemy się ich designem.
Dlatego też zwracamy uwagę na inne wartości wypełnień drzwiowych produkowanych przez DINDECOR.

Dziś pod lupę bierzemy stosowaną przez firmę DINDECOR pianę PUR, która uzyskuje najlepsze parametry cieplne i jest doskonałym izolatorem termicznym. Biorąc pod uwagę pianki do produkcji paneli drzwiowych to wyraźnie PUR ma najkorzystniejszy współczynnik przewodzenia lambda.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji paneli, badania, a przede wszystkim opinie Klientów potwierdzają jaką przewagę posiada piana PUR nad innymi materiałami, które są stosowane do produkcji wypełnień i drzwi.

Wielu producentów ślusarki boryka się z problemem wyginania aluminiowych drzwi zewnętrznych. Poza najistotniejszym montażem składa się na to wiele czynników z jakich drzwi są wykonane m.in. system aluminiowy, okucia oraz panel drzwiowy.

Parametry i opinie nie pozostawiają wątpliwości, że PUR jest sztywniejszy i dużo lepiej przenosi naprężenia podnosząc statykę całych drzwi. Jest to niezmiernie ważne, szczególnie podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Aluminium ma tendencję do rozszerzania lub skurczów i dlatego przenoszenie obciążeń jest tak istotne.

STOSUJĄC NASZ PANEL ZYSKUJESZ :

– bardzo wysoki parametr cieplny

– większą szczelność drzwi

– mniejsze ryzyko wyginania skrzydła drzwiowego

– dużą sztywność i wytrzymałość

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

 

 

Czytaj dalej

SEZON na LINEO LINE

Sezon na wypełnienia drzwiowe z kolekcji Lineo Line.
Serdecznie  zapraszamy naszych Partnerów biznesowych do udziału w promocji w terminie: od 15 maja do 31 lipca 2023

Dodatkowe 10 % na zamówienie wypełnień drzwiowych Lineo Line z serii Aluminium. W tej kolekcji motywem przewodnim na aluminiowych drzwiach są pionowe lamele 3D. Konstrukcja lameli może być malowana na dowolny kolor. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy wykonać kolory drewnopodobne, które w idealny sposób imitują drewno np. Winchester. Ta artystyczna dekoracja na drzwiach zewnętrznych, wykonana jest z rzemieślniczą precyzją i dokładnością. Modele wypełnień drzwiowych z lamelami są ekskluzywne i stylowe. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski nowy design wypełnień drzwiowych. Modele wyróżnione i nagrodzone w programie IRBS 2022.

Wybierając modele objęte promocją na zamówieniu wpisz: „SEZON na Lineo Line”.

Kolekcja modeli drzwi:
LL 01
LL 02 WD
LL 02
LL 03 WD
LL 03
LL 04
LL 05
LL 06

Pełna oferta na www.dindecor.com

Inspirujemy ekskluzywnym wypełnieniem Lineo Line LL 03 WD!

Czytaj dalej

Dołącz do nas – Regionalny przedstawiciel handlowy

Firma: DINDECOR
Stanowisko: Regionalny przedstawiciel handlowy
Miejscowość: Niepołomice
Województwo: Małopolskie
Branża: Producent

 

Opis stanowiska / zadania:
– reprezentowanie firmy w regionie Polski północno-wschodniej,
– rozwijanie sieci sprzedaży na podległym obszarze,
– aktywne pozyskiwanie klientów , budowanie z nimi dobrych relacji oraz nawiązanie więzi z istniejącymi klientami firmy,
– identyfikacja potrzeb klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnianie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług i serwisu,
– przeprowadzanie szkoleń technicznych i handlowych,
– realizacja powierzonych celów na danym obszarze oraz analizowanie rynku i panujących trendów,
– sporządzanie wymaganych raportów handlowych oraz innej dokumentacji zgodnej z procedurami obowiązującymi w firmie,
– współpraca z działem technicznym firmy,
– wdrażanie działań marketingowych,
– dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku.

 

Nasze oczekiwania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży stolarki budowlanej),
– łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
– dyspozycyjność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
– umiejętności negocjacyjne,
– zaangażowanie i dynamika w działaniu,
– umiejętność obsługi komputera,
– wykształcenie wyższe lub średnie techniczne /handlowe,
– prawo jazdy kat. B.

 

Nasza oferta:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku wypełnień drzwiowych,
– dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
– przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób,
– wsparcie w realizacji celów,
– niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy.

 

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

Poprosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez: Dindecor sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, adres: ul. Grabska 12, 32-005 Niepołomice, NIP: 6762464439, REGON: 122823537, reprezentowaną przez: Pawła Karczmarza – Członka Zarządu oraz Wojciecha Kołodziejczyka – Członka Zarządu, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez: Dindecor sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, adres: ul. Grabska 12, 32-005 Niepołomice, NIP: 6762464439, REGON: 122823537, reprezentowaną przez: Pawła Karczmarza – Członka Zarządu oraz Wojciecha Kołodziejczyka – Członka Zarządu.
Czytaj dalej

RAZEM OD DZIESIĘCIU LAT!

RAZEM OD DZIESIĘCIU LAT!

Dziesięć lat temu, bo w 2013 roku powstała firma DINDECOR, polski producent wypełnień drzwiowych.

Naszym głównym celem było i jest podążanie za światowymi trendami, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, projektowanie i produkowanie najwyższej jakości modeli drzwi. Ostatnia dekada utwierdza nas, że obrany przez nas kierunek OTWARCI NA INNOWACJE jest motywacją do dalszych sukcesów i kolejnych lat doskonalenia się dla naszych odbiorców. To nasz patent na rozwijanie nowego wzornictwa, produktów oryginalnych i atrakcyjnych wizualnie, na kształtowanie z pasją nowych, innowacyjnych linii drzwi zewnętrznych. Projektujemy i tworzymy wypełnienia drzwiowe DINDECOR, które idealnie wpisują się w aktualne trendy architektury budynków i aranżacje wnętrz naszych mieszkań.

RAZEM OD DZIESIĘCIU LAT! Z naszymi Partnerami Biznesowymi dostarczamy innowacyjne produkty i komfortowe rozwiązania. Produkujemy drzwi z wykorzystaniem najpopularniejszych materiałów z serii Natural, Aluminium i PVC. W serii Natural oferujemy kolekcje: STONE LINE, CERAMICS LINE, CONCRETE LINE, w serii Aluminium pokazujemy: LINEO LINE, INTEGRO LINE, GLASS LINE, PREMIUM LINE, NEW BLACK DESIGN, RETRO LINE oraz w serii PVC prezentujemy: TREND LINE PVC, CLASSIC LINE PVC.

 

 

 

Czytaj dalej

Nowe katalogi wypełnień drzwiowych TREND LINE PVC

NOWE KATALOGI
WYPEŁNIEŃ DRZWIOWYCH
TREND LINE PVC !

NOWA FORMA dla Twoich drzwi zewnętrznych to design czarnej aplikacji i efektu naturalnego drewna w połączeniu z zaletami stolarki z PVC. W tej kolekcji CZARNA APLIKACJA nie tylko dla drzwi w kolorze białym, ale również z modną okleiną Woodec Malt. Proponujemy zastosowanie aplikacji BLACK także z często stosowanymi i popularnymi w stolarce otworowej okleinami: Winchester i Złoty Dąb.
Zobacz w też wypełnienia drzwiowe w serii Aluminium kolekcję NEW BLACK DESIGN! https://dindecor.com/serie/seria-aluminium/new-black-design/

Czytaj dalej

Sezon na wypełnienia drzwiowe INTEGRO LINE

Sezon na wypełnienia drzwiowe INTEGRO LINE!

Sezon na wypełnienia drzwiowe z kolekcji Integro Line. Serdecznie zapraszamy naszych Partnerów biznesowych do udziału w promocji
w terminie: od 09 stycznia do 31 marca 2023.
Dodatkowe 10 % na zamówienie wypełnień drzwiowych z pochwytem PWZ 2022 Integro Line z serii Aluminium. Wzory te wyróżniają się prostotą, a równocześnie skupiają uwagę na istotnym elemencie produktu jakim jest zintegrowany z panelem pochwyt wpuszczany, lakierowany w kolorze wypełnienia. Proponujemy kilka wzorów pochwytu PWZ, które zachwycają swoją estetyką, a dzięki efektom poprzez zastosowanie w nim listwy LED pięknie rozświetlają wejście do naszego domu.
Wybrane trzy modele objęte promocją:
6125 PW
6126 PW
6127 PW

 

Czytaj dalej