#1 opinia eksperta – PIANA PUR

PIANA PUR – ważne co jest w środku!
Wybierając drzwi najczęściej kierujemy się ich designem.
Dlatego też zwracamy uwagę na inne wartości wypełnień drzwiowych produkowanych przez DINDECOR.

Dziś pod lupę bierzemy stosowaną przez firmę DINDECOR pianę PUR, która uzyskuje najlepsze parametry cieplne i jest doskonałym izolatorem termicznym. Biorąc pod uwagę pianki do produkcji paneli drzwiowych to wyraźnie PUR ma najkorzystniejszy współczynnik przewodzenia lambda.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji paneli, badania, a przede wszystkim opinie Klientów potwierdzają jaką przewagę posiada piana PUR nad innymi materiałami, które są stosowane do produkcji wypełnień i drzwi.

Wielu producentów ślusarki boryka się z problemem wyginania aluminiowych drzwi zewnętrznych. Poza najistotniejszym montażem składa się na to wiele czynników z jakich drzwi są wykonane m.in. system aluminiowy, okucia oraz panel drzwiowy.

Parametry i opinie nie pozostawiają wątpliwości, że PUR jest sztywniejszy i dużo lepiej przenosi naprężenia podnosząc statykę całych drzwi. Jest to niezmiernie ważne, szczególnie podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Aluminium ma tendencję do rozszerzania lub skurczów i dlatego przenoszenie obciążeń jest tak istotne.

STOSUJĄC NASZ PANEL ZYSKUJESZ :

– bardzo wysoki parametr cieplny

– większą szczelność drzwi

– mniejsze ryzyko wyginania skrzydła drzwiowego

– dużą sztywność i wytrzymałość

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

 

 

Czytaj dalej

SEZON na LINEO LINE

Sezon na wypełnienia drzwiowe z kolekcji Lineo Line.
Serdecznie  zapraszamy naszych Partnerów biznesowych do udziału w promocji w terminie: od 15 maja do 31 lipca 2023

Dodatkowe 10 % na zamówienie wypełnień drzwiowych Lineo Line z serii Aluminium. W tej kolekcji motywem przewodnim na aluminiowych drzwiach są pionowe lamele 3D. Konstrukcja lameli może być malowana na dowolny kolor. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy wykonać kolory drewnopodobne, które w idealny sposób imitują drewno np. Winchester. Ta artystyczna dekoracja na drzwiach zewnętrznych, wykonana jest z rzemieślniczą precyzją i dokładnością. Modele wypełnień drzwiowych z lamelami są ekskluzywne i stylowe. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski nowy design wypełnień drzwiowych. Modele wyróżnione i nagrodzone w programie IRBS 2022.

Wybierając modele objęte promocją na zamówieniu wpisz: „SEZON na Lineo Line”.

Kolekcja modeli drzwi:
LL 01
LL 02 WD
LL 02
LL 03 WD
LL 03
LL 04
LL 05
LL 06

Pełna oferta na www.dindecor.com

Inspirujemy ekskluzywnym wypełnieniem Lineo Line LL 03 WD!

Czytaj dalej

Dołącz do nas – Regionalny przedstawiciel handlowy

Firma: DINDECOR
Stanowisko: Regionalny przedstawiciel handlowy
Miejscowość: Niepołomice
Województwo: Małopolskie
Branża: Producent

 

Opis stanowiska / zadania:
– reprezentowanie firmy w regionie Polski północno-wschodniej,
– rozwijanie sieci sprzedaży na podległym obszarze,
– aktywne pozyskiwanie klientów , budowanie z nimi dobrych relacji oraz nawiązanie więzi z istniejącymi klientami firmy,
– identyfikacja potrzeb klientów i dostarczanie informacji na temat technicznych parametrów produktów, zapewnianie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług i serwisu,
– przeprowadzanie szkoleń technicznych i handlowych,
– realizacja powierzonych celów na danym obszarze oraz analizowanie rynku i panujących trendów,
– sporządzanie wymaganych raportów handlowych oraz innej dokumentacji zgodnej z procedurami obowiązującymi w firmie,
– współpraca z działem technicznym firmy,
– wdrażanie działań marketingowych,
– dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku.

 

Nasze oczekiwania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży stolarki budowlanej),
– łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
– dyspozycyjność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
– umiejętności negocjacyjne,
– zaangażowanie i dynamika w działaniu,
– umiejętność obsługi komputera,
– wykształcenie wyższe lub średnie techniczne /handlowe,
– prawo jazdy kat. B.

 

Nasza oferta:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku wypełnień drzwiowych,
– dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych,
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
– przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób,
– wsparcie w realizacji celów,
– niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy.

 

Oferty prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]

Poprosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez: Dindecor sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, adres: ul. Grabska 12, 32-005 Niepołomice, NIP: 6762464439, REGON: 122823537, reprezentowaną przez: Pawła Karczmarza – Członka Zarządu oraz Wojciecha Kołodziejczyka – Członka Zarządu, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez: Dindecor sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, adres: ul. Grabska 12, 32-005 Niepołomice, NIP: 6762464439, REGON: 122823537, reprezentowaną przez: Pawła Karczmarza – Członka Zarządu oraz Wojciecha Kołodziejczyka – Członka Zarządu.
Czytaj dalej

RAZEM OD DZIESIĘCIU LAT!

RAZEM OD DZIESIĘCIU LAT!

Dziesięć lat temu, bo w 2013 roku powstała firma DINDECOR, polski producent wypełnień drzwiowych.

Naszym głównym celem było i jest podążanie za światowymi trendami, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, projektowanie i produkowanie najwyższej jakości modeli drzwi. Ostatnia dekada utwierdza nas, że obrany przez nas kierunek OTWARCI NA INNOWACJE jest motywacją do dalszych sukcesów i kolejnych lat doskonalenia się dla naszych odbiorców. To nasz patent na rozwijanie nowego wzornictwa, produktów oryginalnych i atrakcyjnych wizualnie, na kształtowanie z pasją nowych, innowacyjnych linii drzwi zewnętrznych. Projektujemy i tworzymy wypełnienia drzwiowe DINDECOR, które idealnie wpisują się w aktualne trendy architektury budynków i aranżacje wnętrz naszych mieszkań.

RAZEM OD DZIESIĘCIU LAT! Z naszymi Partnerami Biznesowymi dostarczamy innowacyjne produkty i komfortowe rozwiązania. Produkujemy drzwi z wykorzystaniem najpopularniejszych materiałów z serii Natural, Aluminium i PVC. W serii Natural oferujemy kolekcje: STONE LINE, CERAMICS LINE, CONCRETE LINE, w serii Aluminium pokazujemy: LINEO LINE, INTEGRO LINE, GLASS LINE, PREMIUM LINE, NEW BLACK DESIGN, RETRO LINE oraz w serii PVC prezentujemy: TREND LINE PVC, CLASSIC LINE PVC.

 

 

 

Czytaj dalej

Nowe katalogi wypełnień drzwiowych TREND LINE PVC

NOWE KATALOGI
WYPEŁNIEŃ DRZWIOWYCH
TREND LINE PVC !

NOWA FORMA dla Twoich drzwi zewnętrznych to design czarnej aplikacji i efektu naturalnego drewna w połączeniu z zaletami stolarki z PVC. W tej kolekcji CZARNA APLIKACJA nie tylko dla drzwi w kolorze białym, ale również z modną okleiną Woodec Malt. Proponujemy zastosowanie aplikacji BLACK także z często stosowanymi i popularnymi w stolarce otworowej okleinami: Winchester i Złoty Dąb.
Zobacz w też wypełnienia drzwiowe w serii Aluminium kolekcję NEW BLACK DESIGN! https://dindecor.com/serie/seria-aluminium/new-black-design/

Czytaj dalej

Sezon na wypełnienia drzwiowe INTEGRO LINE

Sezon na wypełnienia drzwiowe INTEGRO LINE!

Sezon na wypełnienia drzwiowe z kolekcji Integro Line. Serdecznie zapraszamy naszych Partnerów biznesowych do udziału w promocji
w terminie: od 09 stycznia do 31 marca 2023.
Dodatkowe 10 % na zamówienie wypełnień drzwiowych z pochwytem PWZ 2022 Integro Line z serii Aluminium. Wzory te wyróżniają się prostotą, a równocześnie skupiają uwagę na istotnym elemencie produktu jakim jest zintegrowany z panelem pochwyt wpuszczany, lakierowany w kolorze wypełnienia. Proponujemy kilka wzorów pochwytu PWZ, które zachwycają swoją estetyką, a dzięki efektom poprzez zastosowanie w nim listwy LED pięknie rozświetlają wejście do naszego domu.
Wybrane trzy modele objęte promocją:
6125 PW
6126 PW
6127 PW

 

Czytaj dalej

NOWY KATALOG!

NOWY KATALOG!
NOWE PRODUKTY!
NOWE SZANSE!


Nowy Katalog wypełnień drzwiowych DINDECOR jest już dostępny! Wraz z nim pojawiło się wiele nowych produktów, NOWOŚCI 2022, które umożliwią nam pokazanie w jednym miejscu pełną ofertę wzorów drzwi z serii ALUMINIUM i NATURAL.
Nowy wygląd graficzny katalogu jest kontynuacją naszych działań brandingowych i zgodny z identyfikacją marki Dindecor. Mocniej wyróżnia się i podkreśla swoje znaczenie nasze hasło firmowe OTWARCI NA INOWACJE! Nasi klienci wiedzą co potrafimy robić, widzą naszą innowacyjność i niezawodność oraz czym różnimy się od konkurencji.
Podążamy za najnowszymi trendami! Inspirowani modnym designem prezentujemy nowe wypełnienia drzwiowe z kolekcji Ceramics Line z zastosowaniem spieku kwarcowego, Linieo Line wypełnionych pionowymi lamelami, Premium Line z czarnymi aplikacjami New Black Design, a także wybrane wzory drzwi Integro Line, Glass Line i Retro Line. Zobacz więcej na Katalogi do pobrania – Dindecor

Czytaj dalej

WYRÓŻNIENIE DLA DINDECOR w konkursie StolArchi 2022

Wypełnienie drzwiowe CERAMICS LINE

W tegorocznej edycji konkursu STOLARCHI 2022, w kategorii FORMA zostało wyróżnione wypełnienie drzwiowe CERAMICS LINE z serii NATURAL firmy DINDECOR.

Zgodnie z założeniami konkursu StolArchi architekci docenili najlepsze produkty z branży stolarki otworowej. Na co dzień korzystają oni w swoich projektach z wielu rozwiązań okiennych, czy drzwiowych, więc są w stanie najlepiej docenić zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne poszczególnych wyrobów. Nie bez znaczenia w ich codziennej pracy jest również wsparcie techniczne, na jakie mogą liczyć ze strony producentów stolarki na różnych etapach projektowania budynków.

Wyróżnienie w konkursie StolArchi 2022 jest dla nas ogromną dumą.

Ceramics Line jest kolekcją z serii NATURAL, w której wypełnienia drzwiowe  Dindecor wykonane są z trwałego i łatwego w utrzymaniu spieku kwarcowego. Nadają drzwiom oryginalną formę o najwyższej jakości. Wybierając ten produkt mamy pewność, że już od wejścia doświadczymy czegoś stylowego i z charakterem. Modele w Ceramics Line mogą być wykonane w połączeniu z przeszkleniami, aplikacjami i nowoczesnymi pochwytami, również z zintegrowanym pochwytem z podświetleniem LED. W naszej ofercie występują w trzech odsłonach kolorystycznych stali CORTEN, BETONU i GREY. Dedykowane są do drzwi otwieranych do wewnątrz pomieszczenia. Kolekcja modeli drzwi w tej linii z serii Natural to połączenie natury z trwałością.

Doceniamy fakt, że szanowne grono architektów bardzo dobrze oceniło i wyróżniło nasz produkt w konkursie, tym samy promując potęgę naturalnych materiałów i innowacyjne rozwiązania – mówi Paweł Karczmarz właściciel firmy DINDECOR.

 

Czytaj dalej

Linia wypełnień drzwiowych LINEO LINE wybrana Innowacyjnym Rozwiązaniem Branży Stolarki

 Jako pierwsi wśród producentów wypełnień drzwiowych wprowadziliśmy do oferty nową linię modeli drzwi z serii Aluminium z zastosowaniem pionowych lameli 3D LINEO LINE.

 

Działania naszego zespołu są zauważalne wśród odbiorców i bardzo cenione na rynku polskim. Wyjątkowe wzornictwo wypełnień drzwiowych zyskuje szeroką aprobatę zarówno w oczach Klientów jak i producentów drzwi zewnętrznych oraz architektów.  Firma Dindecor na 31. Konwencie Stolarki VIP została nagrodzona statuetką i dyplomem w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2022 właśnie za linię wypełnień drzwiowych z serii Aluminium LINEO LINE. Celem IRBS jest promocja nowoczesnych i wyróżniających się jakością rozwiązań. Powołane jury wybierając laureatów zwracało uwagę na kwestie takie jak łatwość użycia produktu, ekologiczność czy  wytrzymałość.

W nowej linii wypełnień drzwiowych Dindecor LINEO LINE motywem przewodnim są na aluminiowych drzwiach pionowe lamele 3D wykonane z aluminiowych profili. Zaprojektowane wzory idealnie komponują się z nowoczesną architekturą i otaczającą ją naturą. Konstrukcja lameli może być malowana na dowolny kolor, ale głównie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii może być wykonana w kolorach drewnopodobnych, które w idealny sposób imitują drewno.

             

 

 

 

Czytaj dalej